Літмузей відкриває “Книгу” і вирушає в “Гарячий тур довкола світу”


Дата публикации: 10 июня 2014

Нарешті у Харкові з’явиться музейний центр для дітей. Інтерактивний освітньо-розважальний центр “Книга” у Літмузеї — логічне продовження давньої роботи цієї інституції з дітьми.

Фантастичний портал з вулиці Фрунзе — в Нарнію, Муммідол, Небутляндію або й цілком реальний Стокгольм чи глостерширські ліси: в захопливу мандрівку з казковими героями запрошує юних харків’ян Літературний музей.

Тут 21 червня 2014 року о 15:00 відкриється перший у Харкові інтерактивний музейний центр — “Книга”.

У “Книзі”, попри її невеличкий розмір, будуть втілені європейські традиції інтерактивних дитячих центрів. Скажімо, тут, як і в шведському Юнібакені, можна буде побачити хатки на дахах стокгольмських будинків, які надихнули Астрід Ліндґрен на образ житла для Карлсона; або подумки погуляти у парку “Пазлвуд”, який став прототипом літературного Середземʼя Толкієна. Проект інтерактивного інтер’єру та його реалізацію виконали молоді харківські архітекори Василіса Щоголева та Богдан Волинський.

Перша інтерактивна виставка-програма “Книги” називатиметься “Гарячий тур довкола світу: видатні твори дитячої літератури”.

Так же на KharkovInform: