Леонід Ушкалов «Моя шевченківська енциклопедія»


Дата публикации: 7 марта 2014

Харківський літературний музей запрошує на презентацію книги
«Моя шевченківська енциклопедія: із досвіду самопізнання»

Леонід Ушкалов. Моя шевченківська енциклопедія: із досвіду самопізнання. – Харків; Едмонтон; Торонто: Майдан, Видавництво Канадського Інституту Українських Студій, 2014. – 602 с.

Леонід Володимирович Ушкалов – український літературознавець і письменник, доктор філологічних наук, професор Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, автор академічних розвідок з історії української літератури, філософії та богослів’я, науково-популярних праць, дитячих книжок, упорядник, редактор і коментатор численних наукових та художніх видань.
До книги входить близько 300 невеликих есеїв про світ ідей та образів Тараса Шевченка (1814–1861) – поета, художника, музиканта, мислителя. Шевченко постає тут людиною, яка надзвичайно тонко й трепетно відчуває природу, мистецтво, життя в усіх його проявах: від побуту до метафізики. Автор розглядає Шевченка в широкому контексті української та світової культури. А ще, пильно вдивляючись в образ поета, він намагається описати свій власний духовний досвід.

Презентація відбудеться
12 березня о 18.00
в Харківському літературному музеї.
Адреса: вул. Фрунзе, 6
ст. м. «Пушкінська» або «Архітектора Бекетова».
Вхід вільний.

Так же на KharkovInform: