Лекція «З миру по нитці: хитросплетіння жіночої моди та історії ХІХ ст.» в Харкові


Дата публикации: 28 октября 2016

28 жовтня о 12.00 у актовій залі Харківського історичного музею ім. М.Ф. Сумцова відбудеться лекція «З миру по нитці: хитросплетіння жіночої моди та історії ХІХ століття».
Поговоримо про те, як у позаминулому столітті вдягалися у Харкові наші шляхетні прапрапрабабусі? Яку деталь жіночого вбрання називали баранячим окороком і що значить загадкове слово «турнюр»? Як за допомогою віяла панночка могла освідчитись у коханні або відмовити кавалеру, не промовивши ані слова?
Під час заходу відвідувачі також зможуть зазирнути до однієї з експозицій, де відтворені «модні етюди» ХІХ-початку ХХ ст. А «на десерт» гостям музею буде запропонована традиційна розвага дворян тієї доби – гра у шаради, отже нудьгувати не доведеться!
Ця лекція є заключною в межах двотижневої програми дослідницького проекту «Харківський трельяж: люди, культура, одяг», створений у співпраці Харківським історичним музеєм імені М.Ф. Сумцова, Муніципальною галереєю, Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва, ГО «Харківська платформа розвитку культури і туризму», а також організацією Ukranian Fashion Educational Group за підтримки «Goete institut» та программи «Pro Museum».

Так же на KharkovInform: