«Культура в деталях. Модні етюди ХІХ – початку ХХ століть» відкриється у Харкові


Дата публикации: 28 октября 2016

«Ти можеш мислити інакше, ніж твоя епоха, але не маєш права одягатися інакше» – без сумніву, слова німецької графині та письменниці Марії Ебнер-Ешенбах відповідають духу ХІХ століття. І віддзеркалення на зовнішньому вигляді харків’ян стрімкого виру історичних подій цього періоду ми і пропонуємо роздивитися «в деталях».
У рамках проекту «Харківський трельяж: люди, культура, одяг» відбудеться театралізоване відкриття виставки у виставці «Культура в деталях. Модні етюди ХІХ – початку ХХ століть». Ви дізнаєтесь з перших вуст про надзвичайно тонку роботу майстринь-білошвейок від дослідниці мереживного кустарного промислу Софії Давидової. Почуєте «останні новини» про модні тенденції кінця ХІХ – початку ХХ ст. від володарки премії «Оскар» за дизайн костюмів для фільму «Жанна д’Арк» харків’янки Варвари Каринської. Побачите деталі інтер’єру, приладдя для шиття, жіночі аксесуари та ще багато цікавого.
Тож ласкаво просимо всіх бажаючих 28 жовтня о 15:00 завітати до Харківського історичного музею ім. М. Ф. Сумцова і розділити з нами це свято краси та культури.

Так же на KharkovInform: