Креативний карантин: серія ефірів від спікерок про життя, побут, творчість, відносини


Дата публикации: 18 мая 2020

Вже з початку тижня, 18 травня, спікерки із різних сфер життя розповідатимуть про стратегії самопідтримки, про креативні ідеї під час карантину, що допоможе відволіктися та розважитися. Як повідомляють на сторінці у Facebook, організатори підготували п’ть крутих тематичних лекцій.

 

Понеділок  18.00-18.30

Inna Datsiuk частина масштабної команди борців за екологічність 350.org, розповідатиме про екологічність та майбутні перспективи у лекції «Дій локально, думай системно: чому екоторби не врятують від зміни клімату»

Вівторок  18.00-18.30
Daria Ozerna, біологиня, медична журналістка і повелителька їжі, з ефіром “Як зробити запаси ягід та овочів, і при цьому не вбитися”

Середа  18.00-18.30
Anna Coen, мандрівниця та експатка, розповість про карантин у Данії.

Четвер  18.00-18.30
Valentina Anufriyeva, дитяча письменниця, філологиня, викладачка, запрошує на ефір “Як створити квест для дітей (на матеріалі книжки)”

 П’ятниця 18.00-18.30
Nina Kupenda, мандрівниця, активістка запрошує на ефір «Святкування та подорожі під час карантину: безпечно, круто, незвично »  

 

Проект «Креативний карантин» відбувається за підтримки Українського Жіночого Фонду / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст проекту несе Creative Women Space.

Так же на KharkovInform: