Концерт за участі музикантів із Німеччини та США


Дата публикации: 10 ноября 2020

13 листопада відбудеться чарівна подорож за грані романтики. Музична класика Бетховена та Моцарта перевтілиться на яскравий вир емоцій, що ламають кордони часу. У другому відділенні пролунає транскрипція Шенберга з оркестровим звучанням романтичних гармоній Брамса у стилі композиторів XX століття. На сцені гратимуть Даніїл Австріх (диригент, Німеччина) та Сергій Дворніченко (кларнет, США).

Перше відділення
Л. Бетховен, “Іменинна увертюра», до мажор, op.115.
В.А. Моцарт, Концерт для кларнета з оркестром, ля мажор, KV 622.

Друге відділення
Й. Брамс, Фортепіанний Квартет №1 соль мінор, в транскрипції для симфонічного оркестру А. Шенберга.

 

Диригент – Даніїл АВСТРІХ (Німеччина). Музикант здобув світове визнання, як скрипаль-віртуоз. Але, минулого року, концертом в Харкові розпочалася його диригентська кар’єра. Притаманне маестро глибоке відчуття музики та високий професіоналізм стали головними передумовами його популярності, вже як диригента.

Сергій ДВОРНІЧЕНКО, кларнет (США) — лауреат чисельних міжнародних конкурсів, випускник Оберлінської консерваторії та Єльського університету, викладач кларнета в East-West Music School та Luzerne Music Center (New York).

Молодіжний академічний симфонічний оркестр «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» — унікальний та єдиний в Україні музичний колектив такого типу, в якому працюють найталановитіші молоді музиканти з усієї країни.

Подія відбудеться 13.11 о 18.30 у Будинку Алчевських (вул. Жон Мироносиць, 13)

Квитки можна придбати в касах міста. ЗВУК ЖИВИЙ!

Так же на KharkovInform: