Клінту Іствуду виповнилося 90 років. Тут невелика добірка фільмів. Дивіться!


Дата публикации: 1 июня 2020

Клінт Іствуд, він і актор, і режисер, і один із тих, хто створив сучасну індустрію кіно. Ми зробили невеличку добірку фільмів за різними жанрами. Тож Клінт вміє робити гарні сюжети драми, триллерів, романтичних історій, реальних та героїчних вчинків. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Річард Джуелл

Драма, кримінал 

В ролях: Пол Волтер Гаузер, Олівія Вайлд, Сем Роквелл, Джон Гемм, Ніна Аріанда, Кеті Бейтс, Девід Моретті

В один із днів Олімпійських ігор 1996 року, які проходять в Атланті, приватний охоронець Річард Джуелл (Пол Волтер Хаузер) виявляє сумку з вибуховим пристроєм і в терміновому порядку відводить людей із зони ураження. Але незважаючи на його дії і роботу спецслужб, бомба все-таки вибухає. Гине дві людини, понад сотню отримують поранення. Тим не менш, завдяки уважності і своєчасним діям Джуелла врятовані сотні життів. Однак через два дні герой стає головним підозрюваним у теракті, проти нього порушують кримінальну справу, а ЗМІ підхоплюють цю історію і виставляють Джуелла ворогом номер один. 

 

Крихітка на мільйон доларів

Спорт, драма

Актори: Клінт Іствуд, Гіларі Свонк, Морган Фрімен, Джей Барушель, Майк Колтер, Люсія Ріжкер, Брайан Ф. О’Бірн, Ентоні Макі, Марго Мартіндейл, Рікі Ліндхоум, Майкл Пенья

Фільм розповідає про трагічну долю жінки-боксера Меггі Фітцжералд, яка впевнена у тому, що стане зіркою жіночого боксу. Їй вдалося домогтися значних успіхів у цьому виді спорту завдяки своїй завзятості і волі до перемоги. У цьому і величезна заслуга похилого тренера, колишнього бійця, який отримав в особі Меггі кращого у своєму житті вихованця.

 

Ґран Торіно

Драма, триллер 

Актори: Клінт Іствуд, Крістофер Карлі, Бі Ванг, Ені Хі, Брайан Хейлі, Джеральдін Хьюз, Дріма Уолкер, Брайан Хау, Джон Керролл Лінч, Вільям Хілл

Герой фільму «Гран Торіно» — сварливий ветеран війни в Кореї Волт Ковальські, що живе в несприятливому районі Детройта. Після смерті дружини він став ще більш замкнутим, втратив і без того неміцний зв’язок з сином і спробував зосередитися на маленьких повсякденних радощах: звичній лайці з друзями, хатніх справах і турботі про свою раритетну машину. Останню намагається викрасти хмонгський хлопчина Тао Ланг Ло. Він не збирається вставати на слизьку доріжку, але кузен і інші члени місцевої банди змушують піти на ризик. Але «злочину століття» не судилося відбутися. Замість цього Волт, що не переносить усіх без розбору іммігрантів, і переживає, що вони заполонили вулиці, бере Тао під крило, починає виховувати, купує йому інструменти та навіть якоюсь мірою зближується з його сім’єю. 

 

 

Саллі/ Диво на Гудзоні 

драма, реальні події

Актори: Том Генкс, Лора Лінні, Анна Ганн, Аарон Екхарт, Отем Різер, Сем Хантінгтон, Джеррі Феррара, Джефф Кобер, Моллі Хейген, Майк О’Меллі

15 січня 2009 світ став свідком дива, коли капітан «Саллі» Салленбергер посадив несправний літак на крижані води річки Гудзон. 155 пасажирів вціліли. І хоча суспільство і преса були готові носити Саллі на руках за його безпрецедентний подвиг, за унікальним прикладом авіаційного майстерності послідувало розслідування, яке загрожувало зруйнувати його репутацію і кар’єру. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Так же на KharkovInform: