Кіно і Франція: мережа кінотеатрів KinoLаnd розпочинають тиждень французьських вечорів


Дата публикации: 28 января 2020

З 6 по 12 лютого у Кінотеатрі 8 1/2  відбудеться тиждень французьського кіно, де і любов, і драма, і комедія, і романтика — всу стилі оригінальних стрічок із батьківщини сиру та вина. Тож коже день о 19:30 на вас чекатиме новая історія. 

Розклад

6 та 12 лютого
Особливі / Hors normes
Реж.: Олів’є Накаш, Ерік Толедано – 2019 -114 хв
У ролях: Венсан Кассель, Реда Катеб, Елен Венсан

Драма

Вже 20 років Бруно і Малік живуть у світі, який ми часто не помічаємо – у світі дітей-аутистів. У рамках двох спільних організацій вони навчають дітей із неблагополучних районів, щоб опікуватися випадками, класифікованими як «надто складні». Незвичний союз для особливих дітей.


7 лютого
Крихітка зомбі / Zombi child
реж.: Бертран Бонелло — 2019 — 103 хв
У ролях: Луїз Лабек, Вісланда Луїма

Драма

Гаїті, 1962 рік. Чоловік воскресає з мертвих і відразу ж відправляють працювати на плантаціях цукрової тростини. 55 років по тому, у престижному пансіонаті для дівчат ордену Почесного легіону у Парижі, гаїтянка підліткового віку відкриває своїм новим подругам таємницю, що переслідує її сім‘ю. Вона ніколи б не подумала, що цей секрет переконає одну з її подруг, яка, до речі, страждає від нерозділеного кохання, здійснити непоправне…

Представлений у програмі : Двотижневик режисерів Каннського кінофестивалю 2019


9 лютого
Однієї чарівної ночі / Chambre 212
реж.: Крістоф Оноре — 2019 — 87 хв
У ролях: К’яра Мастрояні, Венсан Лакост, Камій Коттен

Комедія, мелодрама

Після 20 років подружнього життя, Марія вирішує розірвати сімейні стосунки. Вночі вона поселяється у готелі напроти дому, у кімнаті 212. Саме там, Марія може поглянути на своє життя — квартиру, шлюб і чоловіка з іншого боку. Вона ставить собі питання: чи правильно вона вчинила. І в її оточенні є немало людей, які мають відповіді на її запитання, і хочуть їй відкрити очі.

Найкраща акторка програми «Un Certain regard» Каннського кінофестивалю 2019


10 лютого
Нотр-Дам / Notre dame
Реж.: Валері Донзеллі -2019 — 88 хв У ролях: Валері Донзеллі, П’єр Деладоншам

Романтична комедія

Мод Крейон народилась у Вогезах, але живе у Парижі. Мод – архітектор та за сумісництвом – мати двох дітей. Випадково, вона перемагає у грандіозному конкурсі, організованого мерією Парижа, по реставрації площі собору Нотр-Дам… Вона маневрує між новою професійною можливістю, першим юнацьким коханням, що так несподівано з‘являється в її житті, та батьком дітей, з яким ще остаточно не розійшлася. Вона має зіштовхнутися з цією «бурею життя», щоб самоствердитися і, нарешті, стати вільною.

Так же на KharkovInform: