Харкiвський планетарiй презентує нову програму


Дата публикации: 25 января 2017

Повнокупольну відеопрограму «Два скельця. Дивовижний телескоп» побачать гостi Харкiвського планетарiя вже в цi вихiднi, 28 та 29 сiчня.

400 років тому невелике налаштування підзорної труби вперше відкрило для наших очей і мрій великий та повний загадок Всесвіт. Приєднуйтесь сьогодні до найбільших у світі телескопів, які, заглядаючи в нескінченне минуле, відкривають для нас майбутнє.

Опис фільму

Під час аматорських спостережень двоє школярів дізнаються, як завдяки телескопам можна розширити свої уявлення про Всесвіт, про місце Землі в ньому. Під час бесіди з вчителем вони вивчать історію створення телескопа, принцип його роботи і ті неймовірні відкриття, які зроблені за допомогою цього оптичного прибору, зрозуміють, як сучасні обсерваторії використовують телескопи, щоб досліджувати таємниці Всесвіту. Дивлячись у телескоп, герої разом із глядачами вивчають Галілеєві супутники Юпітера, кільця Сатурна, спіральну структуру галактик. Під час обговорення вони дізнаються про відкриття Галілея, Гюйгенса, Ньютона і багатьох інших вчених.

Програма озвучена українською мовою та розрахована на дітей від 10 років i дорослих.

Так же на KharkovInform: