Харкiвский GreenFest запрошує гостей


Дата публикации: 17 марта 2017

У Харкові відбудеться масштабний міський захід з висадкою більше 1500 дерев, концертом, фуд-кортом і майстер-класами. Пройде вiн 8 квітня в парку Перемоги.

GreenFest — це масштабний міський захід, мета якого — вивести озеленення Харкова на новий рівень еко-дозвілля, поєднавши його з насиченою культурною програмою для всієї родини.

Ідея фестивалю народилася у одного з творців. Все почалося з незвичайного подарунка знайомої — дев’яти саджанців, які висадили на території Харківського зоопарку. Посадка дерев біля зоопарку продовжилася: на ділянці вздовж паркану по спуску Пасіонарії з’явилося 100 беріз. Після вдалої реалізації ідеї було вирішено розширити масштаби посадки і вивести її на загальноміський рівень.

В рамках GreenFest запланована висадка понад 1500 саджанців дерев, створення пташиного містечка (установка більш 100 шпаківень, які будуть зібрані учасниками і гостями фестивалю і розвішені в парку Перемоги), концерт, майстер-класи, фуд-корт, еко-ярмарок, дитяча локація, чайна і йога-зона. Фестиваль не тільки «розворушить» культурне життя міста після зимової сплячки, але і стане відмінним приводом зібрати всіх небайдужих до питання озеленення харків’ян, надавши можливість внести свій посильний вклад.

Гості фестивалю — Шана, URBANISTAN, MORJ й інші харківські музиканти, які підтримують захід (всi вони теж братимуть участь у висадцi дерев).

Вхід на фестиваль — безкоштовний. Бажаючі посадити саджанці (або на будь-який інший локації за власним бажанням) скоро зможуть придбати спеціальні квитки.

Так же на KharkovInform: