Гурт ШANA об’єднає музику, театр і танець в містерії ‘Таємні коди’


Дата публикации: 13 августа 2016

Гурт ШАNA готує дивовижний подарунок для всіх поціновувачів української музики і не тільки.

6 листопада в Харкові на сцені Національного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка буде представлена ​​програма «Таємні коди», в основі якої закладена містерія звуку і дійства. «Таємні коди» — це сміливий експеримент форми і змісту.

 

Гурт ШANA в майбутньому концерті-містерії об’єднає: театр в різноманітті його форм — від пластичного театру жесту до перформенсу та сучасного танцю з художнім світлом і візуальними інсталяціями; альтернативне звучання в поєднанні з віолончеллю, саксофоном, перкусією, фортепіано, арфою і струнним оркестром; дивовижний вокал Катаріни Леонової з етнічними мотивами в сплетінні з хором і електронікою. Все дійство створене і пронизане драматургією — містерією.

 

Колектив ШАNA, записавши в Берліні дебютний альбом «Молюсь» на студії Trixx в лютому 2015 року, в березні 2016 представила сольну програму в столичному клубі Atlas, а вже в липні цього ж року зіграла на НСК «Олімпійський» на одній сцені з Muse, RHCP , The Kills, Hurts таі ін., в рамках наймасштабнішої музичної події України UPark Festival.

Так же на KharkovInform: