Гурт «DZIDZIO» в Харкові


Дата публикации: 7 апреля 2014

7 квітня у рамках Першого Всеукраїнського туру в Харкові відбудеться мегаконцерт улюбленця молоді гурту DZIDZIO.

DZIDZIO один з небагатьох гуртів, який гастролює містами України від Заходу до Сходу, аби підняти дух українців у непростий для них час.

Відтак, упродовж лютого-березня цього року у десяти великих та маленьких містах України мегапопулярго і харизматичного Дзідзьо та його команду зустрічали з аншлагами!  МЕГАПОДІЯ стартувала у Новоград-Волинському. Далі були Луцьк,  Володимир-Волинський, Ужгород, Вінниця, Ковель, Чернівці, Полтава, Черкаси та Умань.  Кожен виступ гурту DZIDZIO проходив з  переповненими залами.  А в Луцьку через надзвичайно велику кількість охочих потрапити на концерт свого кумира, замість одного запланованого концерту відбулося два.

Бездоганний звук, яскраве світло, великий світлодіодний екран на сцені, а головне живе, безпосереднє спілкування з глядачами – саме так проходили  концерти найвеселішого гурту України. Не виняток і Харків, де так само буде справжнє шоу, яке підтвердить свій статус МЕГА. А для того, щоб якомога більше харків’ян змогли познайомитись з творчістю  DZIDZIO  та отримати справжній драйв від його виступу, антигламурний Дзідзьо разом з організаторами туру дарують кожному, хто придбає квиток на концерт, у ще один квиток тієї вартості.

Прийди на справжнє свято та отримай гарні емоції та шалений драйв від виступу найпозитивнішого артиста української сцени — ДЗІДЗЬО!

Так же на KharkovInform: