Гумор, сарказм: що дивитись на фестивалі Best Black Comedy Shorts


Дата публикации: 24 января 2020

1 лютого у креативному просторі Fabrika.space відбудеться традиційний фест короткометражок чорного гумору. Ані краплі натяків, це ж лише сарказм та жарти на побутові, святкові, робочі ситуації ,коли ви перестали помічати анекдоти життя, а їх дуже багато. Тож, гайда на фестиваль, дивіться з друзями, дивіться з коханими та наповнюйтеся з позитивом!

Початок о 19:00. Вільна посадка, але ж квитки потрібно купити!

Насолоджуйтесь.

 

Любов сліпа

Великобританія

У критичних ситуаціях ми часто буваємо дуже кмітливими. Однак, винахідливості Еліс можна позаздрити. Куди ще, окрім шафи, можна сховати коханця та чому все ж таки краще не потрапляти в такі ситуації? Фільм “Любов сліпа” все вам пояснить.

 

Графіті

Франція

Місто шоковане: хтось зробив провокативний напис на історичній пам’ятці! Мер та лікар Робін опинилися у пікантній ситуації, адже у написі мова йде саме про них…

 

Пила в офісі

США

Хочете зіграти у гру? Фільм “Пила в офісі” змусить вас трошки менше ненавидіти своїх колег.

 

Бюро втрачених яєць

Франція

Джудіт влаштовується на роботу в Бюро втрачених яєць, яке займається тим, що повертає чоловікам їх життєву силу та твердість характеру.

 

Парковка

Австралія

Джо та його запальна дівчина Роуз тікають після свого останнього пограбування. Однак, виявляється, що Роуз припаркувалась на багатоповерховій стоянці, і зараз їх авто заблоковано літньою леді, що ніяк не може впоратись із автоматом для квитків. Сирени поліції стають все гучнішими, тож часу на роздуми майже не залишилось…

 

До Різдва Христового

Франція

Рим, кілька років до нашої ери. Цинтуріон Тит повертається з Іберії, де він провів певний час із групою християн. Ця зустріч підштовхнула його до рішення змінити своє життя та стати моногамним. Він повідомляє про це своїй дружині Октавії під час оргії…

 

Обслуговування номеру

Франція

Альберт лежить на ліжку свого готельного номеру та тримає пістолет біля голови. Зараз він має прийняти найстрашніше рішення в своєму житті. Аж раптом хтось стукає у двері зі словами “Обслуговування номеру”.

 

Стрілець

США

В найкращих традиціях вестернів, оповідач розповідає історію самотнього стрільця, що заходить в таверну. Однак у цій історії всі чують голос оповідача. А ще, він трохи кровожерливий.

Так же на KharkovInform: