Городянам презентують науково-популярне шоу «Кіно після апокаліпсису»


Дата публикации: 15 июня 2017

17 червня (початок о 19-00) в кінотеатрі «Боммер» вперше в Харкові відбудеться лекція та майстер-клас міжнародного науково-популярного шоу «Кіно після апокаліпсису», що з успіхом пройшло в Шотландії та Канаді.

 

Шоу презентує Сергій Гавриленко, історик та археолог кіно, кандидат мистецтвознавства, професор Единбурзького університету (Шотландія), консультант Британської Королівської Академії наук в сфері археології кіно Східної Європи.

 

Протягом двох годин на очах та за участю глядачів автор програми створить кінокамеру та плівку до неї з підручного матеріалу, які можуть залишитися після ймовірної локальної або всесвітньої катастрофи, в умовах, коли відсутня електроенергія і цифрові технології не працюють. Здавалося б, що в такому разі зафіксувати те, що відбувається навколо неможливо, але це не так! Використовуючи знання про винаходи XV — XIX ст., кожен зможе швидко створити кінокамеру та носій для неї і зняти все.

 

Нове шоу — це майстер-клас, розрахований на кіно- фотолюбителів, а також фахівців в галузі фотографії, кіно і телебачення, студентів кінофакультетів, істориків кіно.

Так же на KharkovInform: