Французька весна


Дата публикации: 12 апреля 2019

17 квітня — 3 травня

Відкриття 17 квітня о 18.30

Харківська муніципальна галерея

 

ВИСТАВКА «ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ» ІГОРЯ УВАРОФФ

 

У рамках фестивалю”Французька весна” у Харкові пройде виставка “Підведеняя пудсумків”. Автор робіт — французький митець Ігор Уварофф. Його прабабуся — графиня Наталія Терещенко-Уварова, донька відомого мецената Федора Терещенка.

У 20 років Ігор Уварофф зробив свої перші дизайн фотосесії для таких журналів як Vogue, або Elle, та таких брендів, як Hermès або L’Oréal. У віці 25 років він закінчив Академію Мистецтв у Парижі, і з того часу з легкістю маневрує між декоруванням та художньою творчістю.

У його 8 творчих записних книжках містяться 280 картин. Ігор Уварофф шукає себе в абстрактних малюнках та словах, які він позбавив від власного значення. І протиставляє реальність глядачам, які знаходяться в пошуках сенсу.

 

18 квітня о18.00

Харківський планетарій

 КОНФЕРЕНЦІЯ З ДАНІЕЛЕМ ЕСТРОФФЕРОМ

 Перший науковий проект в рамках Французької весни у Харкові.

 

Даніель Естоффер, астроном-дослібник Обсерваторії Парижа, презентує у Харкові лекцію “Навколоземні астероїди — сусіди Землі”.

Сонячна система, вивчення космосу, ризики зіткнення та шляхи вирішення, спеціальне освітлення навколоземних астероїдів… та багато інших тем, що зацікавлять як науковців та дослідників, так і любителів космічної тематики.

 

19 та 20 квітня о 23.00

ДОВГІ НОЧІ КОРОТКОГО МЕТРА

 Надзвичайно популярні з 2004 року, коли фестиваль «Французька весна в Україні» проходив вперше, «Довгі ночі короткого метра» невпинно набирають обертів. Концепція проста – глядачам пропонується 6-7 годин, щоб насолодитися підбіркою найкращих французьких короткометражних фільмів, поки на вулиці ніч. Особливий акцент програма робить на стрічках, які побачили світ нещодавно.

 

Більшість фільмів з «Ночей» були представлені публіці на міжнародних кінофестивалях у Каннах, Клермон-Феррані, Нью-Йорку та Торонто. Фантастичні драми, комедії, анімаційні фільми – кожен знайде щось до душі. Подію організовано спільно з Французьким Інститутом в Україні. Всі фільми демонструються мовою оригіналу з субтитрами.

Так же на KharkovInform: