Французька весна знов завiтає до Харкова


Дата публикации: 23 марта 2017

Фестиваль, який мав би відбутися тільки один раз у 2004 році, триває чотирнадцятий рік поспіль і розширює в цьому році свою географію. До Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Львова, Одеси, Рівного та Харкова приєднуються Бердичів та Івано-Франківськ. Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа Альянс франсез в Україні за підтримки чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення. Занотуйте у своїх календарях, квітень — це час, щоб відвідати події «Французької весни в Україні».

Цього року харків’яни зможуть побачити відразу дві франко-українські театральні ко-продукції – виставу «Антігона» і балет з елементами брейкінга «Переміщення».  Вистава «Антігона» — це задум французької постановниці, що знайшов втілення за допомогою таланту українського жіночого театрально-музичного гурта «Dakh Daughters». А «Переміщення» неймовірним чином поєднав надзвичайну енергію брейк-дансу українських танцівників та ліричность, властиву французькому хореографу, що поставив цей сучасний балет. Київська публіка вжі оцінила ці проекти, тож тепер черга за Харковом.

Також організатори від самого початку існування фестивалю і дотепер особливу увагу приділяють французькому кінематографу. Цього року на поціновувачів кіно чекає дійсно весняна добірка ретроспективи, а також улюблена Ніч короткого метру без якої не обходиться жодна «Французька весна».

Концерти, інтелектуальні обміни та багато інших не менш цікавих проектів відбудуться протягом квітня на фестивалі «Французька весна в Україні».

Так же на KharkovInform: