Фестиваль «Нове Британське кіно» у Харкові


Дата публикации: 11 ноября 2016

У Харкові фестиваль «Нове британське кіно» пройде з 17 по 21 листопада у кінотеатрі «8 ½». Щороку він переставляє українській аудиторії усе найкраще із кінематографу Сполученого Королівства. Шоукейс найдобірнішого британського кіно поєднує художні стрічки, популярні документальні роботи та спеціальні події.

Цьогоріч разом із партнером Arthouse Traffic ми підготували для гостей фестивалю насичену програму.
Фестиваль відкриє фільм-володар «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю, соціальна драма Кена Лоуча «Я, Деніел Блейк». Крім того, на глядачів чекають дві комедії. Для поціновувачів чорного гумору — «Війна проти всіх» від автора «Ірландця» та «Голгофи» Джона Майкла Макдона, а любителі романтичних стрічок мають побачити «Чарівні чудові» із дворазовим номінантом на «Оскар» Томом Вілкінсоном і зіркою серіалу «Аббатство Даутон» Джессікою Браун Фіндлей.

І традиційно – добірка найкращих короткометражок останнього року за версією Британської академії кіно й телемистецтва (BAFTA). «Британія. Коротко» – це колекція із семи анімаційних та ігрових робіт, які охоплюють розмаїття жанрів і тем.

Так же на KharkovInform: