Ексцентричний Гаспар Ное зняв кіно «Вічне світло» на замовлення відомого бренду Saint Laurent. Ми зможемо його побачити вже з 26 листопада на великих екранах


Дата публикации: 23 ноября 2020

Робота Гаспара Ное могла так і залишитися красивим фешн-фільмом на 15 хвилин, знятим на замовлення Saint Laurent, — саме бренд спродюсував «Вічне світло». Але під час знімального процесу Ное вирішив розвити сценарій та додати хронометраж. На виході він отримав 50-хвилинну стрічку, що була представлена у позаконкурсній програмі Каннського кінофестивалю минулого року.

Своєрідна ода мистецтву кіно, моди та сучасної музики. Оспівана подорож тривалістю в один знімальний день серед чудернацьких декорацій за участі улюблених акторок Ное — Шарлотти Генсбур і Беатріс Даль, що зустрічаються з сучасними відьмами, жертвами моди та власними демонами. Щось з посиланням до попереднього «Екстазу», але все ж таке, нове, що має відношення лише до Гаспара Ное та його вільних розмов з глядачем. В нього немає табу, хіба що на закритість та скутість. Тож і ця стрічка має бути не менш яскравою.

Дивіться сеанси та квитки тут.

Так же на KharkovInform: