Два тижні поспіль можна буде доторкнутися до літературної спадщини України! На вихідних презентують лекції та екскурсії присвячені періоду української літератури «Розстріляного відродження»!


Дата публикации: 26 октября 2017

Історія української літератури підлягала неодноразовим хвилюванням та змінам. Одне із могутніх поколінь літератури, що залишило слід серед культурної середи – покоління «розстріляного відродження». Митці та поети, письменники та громадські діячі ставали жертвами масових репресій. Згадати історичну спадщину, доторкнутися до скарбниці творів 28 жовтня можна буде о 14:00 годині та о 17:00! О 14 :00 усіх гостей чекатиме вулична екскурсія від ЛітМузею, яку проведе Тетяна Пилипчук – «Прогулянка літературним ярмарком». Безліч історій про будівлі та архітектурні споруди, що належали до відвідування харківським літературним діячам.

О 17:00 у будівлі офісного центру «Новий Акрополь» відбудеться лекція Марини Куценко лекція Марини Куценко «Поезія Розстріляного відродження: романтики і фанатики».

 

Розстріляне відродження — духовно-культурне та літературно-мистецьке покоління 20-х–30-х рр. ХХ ст. в Україні. У цей період з’явились твори мистецтва у галузі літератури, філософії, живопису, музики, кінематографу і театру, що стали внеском не лише в українську, а й у світову культуру.

Так же на KharkovInform: