DOCU/ХІТ у Харкові!


Дата публикации: 17 мая 2018

З 18 по 23 травня креативний простір FABRIKA.SPACE презентує найкращі документальні фільми DOCU/ХІТ  березневого фестивалю DOCUDAYS UA.

 

Боббі Джен / Bobbi Jene

Після десяти років у ролі прими знаменитої ізраїльської танцювальної трупи «Батшева» американська танцівниця Боббі Джен Сміт приймає життєво важливе рішення — повернутися до США. Але відірватися від глибоко особистих стосунків виявляється важче, ніж вона очікувала — адже вона змушена покинути свого вчителя, хореографа та кохання всього свого життя і повернутися додому, де на неї чекає непевне майбутнє. Безпосередній та інтимний підхід режисерки Ельвіри Лінд розкриває настіж світ сучасного танцю і оприявнює емоційну трясовину, де переплітаються мистецтво, романтичні стосунки та рішучість.

Фільм демонструється мовою оригіналу (англійською) з українськими субтитрами.

 

Останні люди в Алеппо / Last Man in Aleppo

Захоплива робота сирійського режисера Фераса Файяда — видатний приклад репортажу безпосередньо з місця подій — простежує зусилля визнаної на міжнародному рівні організації «Білі шоломи», яка складається зі звичайних громадян, які першими поспішають на місце бомбардувань та військових атак у надії врятувати життя. Цей фільм, у якому є як моменти напруги, що викликає шалене серцебиття, так і кадри неймовірної краси, занурює нас у життя трьох із засновників цієї організації — Халеда, Субгі та Махмуда, поки вони намагаються справитися з хаосом довкола і б’ються над постійно присутньою дилемою: тікати — чи залишитися і боротися за свою країну?

Фільм демонструється мовою оригіналу (арабською) з українськими та англійськими субтитрами.

 

Віддалений гавкіт собак / The Distant Barking of Dogs

Знятий на лінії фронту, на сході України, фільм спостерігає за життям 10-річного Олега, фіксуючи, як дитячу невинність хлопчика поступово роз’їдає війна. Олег живе зі своєю любою бабусею Олександрою у невеликому будинку в селі Гнутове на Донеччині. Не маючи куди податись, Олег та Олександра залишаються вдома, у майже спустошеному селищі. У житті одне для одного вони — єдині правдиві константи. Фільм показує, наскільки вразливі, але дуже близькі стосунки стають вирішальними для виживання. Як природна боротьба дитини за пізнання світу переплітається з небезпеками та викликами, що приносить війна.

Фільм демонструється мовою оригіналу (російською) з англійськими субтитрами.

 

 

 

 

 

Так же на KharkovInform: