Дивіться культові французькі комедії останніх років. До 24 липня


Дата публикации: 15 июля 2020

Любите витончений французький гумор? Перегляд  п’яти хітових французьких комедій останніх років. Дивитися безкоштовно можна до 24 липня. Фестиваль відбувається за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Arthouse Traffic. 

 

 

За розкладом та у вільному порядку: 

 

 

 «Візьми мене штурмом»

У французькому спецназі немає місця почуттям. Але все змінюється, коли у ряди елітного підрозділу вривається яскрава і сексуальна дівчина-поліцейський. Вона відразу підкорює всіх бравих хлопців, і ті вмить закохуються у нову співробітницю. Непохитним залишається тільки командир загону: дівчатам у спецназі робити нічого! Чи може у боротьбі амбіцій спалахнути справжня любов?

«Мадам»

Заможна пара в Парижі збирає гостей на звану вечерю. Чекають мера Лондона та інших аристократів, але столом збереться 13 осіб – погана прикмета. Тож господиня просить служницю приєднатися до трапези. Марія опиняється за столом інкогніто, і в неї закохується багатий колекціонер мистецтва.

«Святковий настрій»

Макс, організатор святкових заходів, повинен провести весілля у замку 17 століття. Під його контролем все: банкет, фотограф, кухарі та офіціанти. Здавалося б, що може піти не так? Але, як відомо, якщо щось може трапитися – воно обов’язково трапляється.

«Едмон»

Грудень 1897, Париж. Едмону Ростану немає і тридцяти, а у нього двоє дітей, яких треба годувати та одягати. Минуло вже два роки, як він не може нічого написати. У розпачі він обіцяє своєму патрону принести нову грандіозну та смішну п’єсу у віршах. Проблема в тому, що в Едмона поки є лише назва: «Сірано де Бержерак».

«По(друг)а»

Після важкого розриву з дівчиною Вінсент вирішує ніколи більше не піддавати своє серце важким ударам кохання. Він винаймає квартиру на пару зі своїм старим перевіреним другом Нефелі. І так уже сталося, що Нефелі жіночої статі. Золоте правило помешкання: ніяких серйозних стосунків з третіми особами! Дозволені тільки зустрічі на одну ніч, не більше! Але після кількох тижнів спільного проживання Вінсент зустрічає дівчину та порушує правило. Що на це скаже Нефелі?

Так же на KharkovInform: