Девід Елліотт у Харькові зустрiнеться зi студентами


Дата публикации: 28 февраля 2012

Один з найбільш впливових кураторів сучасності зустрінеться зі студентами художніх вузів Харкова, Києва і Львова.

В рамках освітньої програми Першої київської бієнале сучасного мистецтва ARSENALE2012 куратор бієнале Девід Елліотт 1-3 березня відвідає Харків, Київ та Львів, де зустрінеться зі студентами художніх вишів та проведе лекцію і дискусію на тему «В пошуках порівнянь: думки про кураторську діяльність у сучасному мистецтві».

У лекції «В пошуках порівнянь» Девід Елліотт розгляне кураторську методологію, яка охоплює різноманітні культури та естетичні традиції, але розглядає їх з єдиних позицій сучасного мистецтва. Якість у мистецтві має бути естетичною, але естетика не може обмежуватись чисто формальними або «мистецькими» міркуваннями: з необхідності вона має просотуватися з кров’ю в життєвий досвід, звідки їдуть її коріння. Один з найавторитетніших кураторів сучасності, Девід Елліотт буде говорити саме про такий підхід, звертаючись до свого досвіду з організації великих виставочних проектів.

Після лекції студенти матимуть нагоду задати Девіду Елліотту будь-які питання.

Девід Елліотт – куратор, письменник та історик мистецтва, що керував деякими з найбільш інноваційних та динамічних музеїв сучасного мистецтва по всьому світі. Він був куратором 17-ої міжнародної бієнале у Сіднеї (THE BEAUTY OF DISTANCE: Songs of Survival in a Precarious Age, 2008-2010 р.); заснував та очолював музей Морі у Токіо (Mori Art Museum), був директором та куратором музеїв сучасного мистецтва у Стокгольмі (The National Museum of Modern and Contemporary Art) та Стамбулі (Istanbul Modern).

ARSENALE 2012 — Перша Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва працюватиме 24 – 31 липня 2012 року в комплексі «Мистецький Арсенал» у історичному центрі Києва. У роботі бієнале візьмуть участь понад 100 митців з понад 30 країн світу. Тему головного проекту АРЕСЕНАЛЕ 2012 Девід Елліотт визначив як «Найкращі часи, найгірші часи. Відродження та Апокаліпсис у сучасному мистецтві».

ДАТА ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ:
Харків, Харківська державна академія дизайну і мистецтв, актовий зал – 1 березня, 14.30 – 16.30.

Так же на KharkovInform: