День закоханих проведiть з Літмузеєм!


Дата публикации: 13 февраля 2012

Ви гадаєте, що день Св. Валентина популяризує світовий капітал, щоб спонукати пустоголових закоханих витратити свої, чесно зароблені гроші на шоколад та квіти? Й альтернативи немає? Тоді вам слід прочитати додаток і дізнатися, який альтернативний спосіб відсвяткувати день Св. Валентина пропонує вам Літмузей.

Волосы седеют,
Зубы уж падут,
Душеньки, прощайте,
Не могу любить!
Обожал я Машу,
Кате строил кур,
Чуть не застрелился –
Надю, как узнал!

Гадаєте, це ваш сусіда Вася написав якось крейдою на паркані? Якщо ця загадка зацікавила вас, тоді вам варто завітати 14 лютого о 18 годині до «Книгарні Є», де цього дня Літмузей презентує нову програму «Слобожанський Амур». Тут ви дізнаєтеся, що автор цих рядків – один із «зачинателів» нової української літератури, Григорій Квітка Основ’яненко. На вас чекає ще багато несподіванок.

Як кохали письменники на Слобожанщині від XIX ст. й до сьогодні, і що з цього вийшло? Про наших славетних земляків минулого розповідатимуть співробітники Літмузею, ілюструючи свою розповідь слайдами, а за сучасних авторів скажуть їхні вірші. Читатимуть: Євген Журер, Олена Руда, Валерія Осипова, Олена Рибка, Катерина Каруник, Юлія Должанська, Ігор Зарудко, Анатолій Перерва.

Ще в усіх присутніх буде нагода повправлятися в любовних балачках, граючи в гру «Флірт». Теревенити про кохання і його побічні ефекти (ревнощі, невимовний сум, втрату апетиту) мовою письменників 20-30-х рр. XX ст. – це вам сподобається!

Так же на KharkovInform: