Дегустуємо крафтове пиво!


Дата публикации: 9 февраля 2021

Ще одна пивна столиця України запрошує на презентацію каталогу BeerInside

18 лютого 2021 року у м. Харкові з участю представників ЗМІ відбудеться Друга об’єднана регіональна презентація-дегустація каталогу BeerInside. Пивна мапа України (перша презентація нещодавно з успіхом пройшла в м. Рівне, з участю 9 пивоварень регіону і журналістів). Захід приймає Шоу-ресторан Altbier (м. Харків, вул. Культури,8), який є учасником проекту BeerInside. До слова,  Altbier, обраний місцем проведення заходу, — неодноразовий володар  Гран-Прі Дегустаційних конкурсів EastEuropeanBeerAward, HopCup і володар мідної сковорідки Національної ресторанної премії СІЛЬ 2020.

У презентації візьмуть участь власники і головні пивовари успішних пивоварень Харківщини, Дніпропетровщини, Полтавщини й Сумщини, розповіді про яких увійшли в книгу, — вони нададуть для дегустації своє найкраще пиво і ознайомлять з особливостіми виробництва та смаковими характеристиками. Господарі заходу, представникиAltbier, підготують під кожен стиль пива особливі закуски, за всіма канонами фудпейрингу.

Головна мета проєктуBeerInside. Пивна мапа України – популяризація крафтового пива, залучення до інформування про цей високоякісний авторський продукт представників місцевих ЗМІ, і через них – найширших мас споживачів.Завдання, яке ставлять перед собою автори каталогу, – через формат книги, як у друкованому, так і в електронному вигляді, а також власне пивної мапи, створеної в Google, і через проведення подібних заходів, донести до потенційних споживачів України інформацію про найкращі пивоварні та пивні заклади країни.

На сторінках каталогу у підрозділі «Харківська область» ви знайдете інформацію про відомі пивоварні та виробника сидрів, які є переможцями дегустаційних пивних змагань, зокрема Дегустаційного конкурсу EastEuropeanBeerAward:Харківська Зернова пивоварня, AlePoint, RedCatBrewery, «Приватні сади». Саме ці відомі компанії, а також молоді пивоварні Слобожанська броварня та Remeslo Brewery презентують себе під час заходу.

Серед дніпропетровських пивних закладів, які візьмуть участь у цьому масштабному пивному шоу, — новий надсучасний пивзавод MOVAbrewingco, «3 Legs» – паб з  найкращим асортиментом пива від всесвітньо відомих пивоварень у Дніпрі, пивоварня  Dangleb – молодий перспективний заклад, який тільки робить свої перші кроки у світі українського крафту.

Своє найкраще пиво для учасників заходу також презентують пивоварня BeerHouse з Полтави, яка відроджує пивну традицію давніх Кочубеївських броварень, і ресторан-пивоварня «Козацька Броварня» з Сум, що за кілька років своєї молодої історії здобув шалену  популярність серед жителів і гостей області.

У програмі презентації: екскурсія на пивоварню Altbier, прес-конференція для регіональних ЗМІ, дегустація пива від пивоварень – учасників каталогу, презентація пивного меню від  шоу-ресторану Altbier. Для всіх зацікавлених буде організовано поїздку на пивзавод Altbier.

Так же на KharkovInform: