Цієї суботи Харків стане частиною Всесвітнього дня прибирання. А кожен, хто візьми участь в акції отримає безкоштовний квиток до кінотеатру


Дата публикации: 17 сентября 2020

World Cleanup Day щорічно збирає учасників більше ніж зі 180 країн світу та націлений на ліквідацію твердих відходів. Як повідомляють ЛЮК медіа, в Харкові день очищення міста відбудеться згідно з умовами ситуації в країні та передбачатиме чотири можливості для участі: індивідуальну, колективну, цифрову, картографічну. Все працює дуже легко. Якщо ви обираєте індивідуальне прибирання, то знайдіть самостійно ту територію, яку бажаєте прибрати. Після завершення сфотографуйте результат та запостіть фотки в мережах з хештегами #побачивприбери #letsdoit_kh #worldcleanupday. Колективна форма передбачає координатора території, який допоможе розподілити можливості, надасть аксесуари для прибирання, відповість на всі питання. В сучасних умовах до участі в колективному прибиранні  запрошується не більше 50 осіб. Що ж, тепер цифрова — мабуть, що найкраща для тих, хто відкладає тотальне очищення спаму, листів, непотрібних файлів, фотографій. Цього дня необхідно позбавити себе сміття в інформаційному просторі. Картографічна форма теж цікава, інтерактивна. Що потрібно: завантажити додаток TrashOut, позначити брудні території та чисті території. За можливістю, прибрати засмічені території та насолоджуватися внеском в чистоту довкілля. 

І найголовніше: кожен учасник, незалежно від форми участі, отримає один безкоштовний квиток до кінотеатру на будь-який фільм до кінця року. 

Реєстрація на захід необхідна. Деталі тут. Організатори: молодіжний рух «Let’s Do It, Ukraine», організація «Kharkiv Eco City», Молодіжна рада.

Так же на KharkovInform: