Чілдрен кінофест: до 7 червня українська фантастика, скандинавські рок-пригоди, зворушливі фільми про тварин та найкращі мультики безкоштовно та онлайн


Дата публикации: 28 мая 2020

Фестиваль дитячих мультиків та фільмів онлайн. Переможця обиратимуть глядачі. Усі подробиці за посиланням: 

 

 

 

 

 

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА

29 травня — 4 червня
 
Мій друг містер Персіваль
Гол!
Салон краси Ромі
Сіпсік – лялька-друг
Тім Талер, або Проданий сміх
Фокстер і Макс
Лос Бандо
 

КОНКУРС ДИТЯЧИХ ФІЛЬМІВ

29 травня — 5 червня 
 
Восени 2019 року фестиваль Чілдрен Кінофест оголосив про старт четвертого Конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми. Участь у ньому приймали діти віком від 7 до 14 років. У добірці покажуть 10 найкращих фільмів за рішенням селективної комісії. Стрічки будуть показані в рамках Чілдрен Кінофесту онлайн – усі глядачі матимуть змогу проголосувати за стрічку, яка отримає Приз глядацьких симпатій.
 

РЕТРОСПЕКТИВА

29 травня — 7 червня 
 
Чарівник Жорж Мельєс
 
Неймовірні фокуси і таємничі зникнення, майстерні трюки та захопливі ілюзії – тільки тут і тільки зараз, у фантастичному шоу Чарівника Жоржа Мельєса! Колекція фільмів режисера, який 125 років тому першим у світі вигадав спецефекти.

ФІЛЬМ ЗАКРИТТЯ

1-7 червня
 
Викрадена принцеса — дивовижна історія трапилася у славному місті Києві за часів відважних воїнів, прекрасних принцес та могутніх чаклунів. Бродячий артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина – дочка київського князя. Але щастю не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор викрав кохану, розраховуючи перетворити силу її любові на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан пустився навздогін за вкраденою принцесою, щоб, подолавши всі перешкоди і небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.
 
 
 

Так же на KharkovInform: