Безкоштовний online-проєкт з вивчення польської мови для вчителів та викладачів. Конкурс триватиме до 15 листопада


Дата публикации: 6 ноября 2020

З грудня 2020 року по травень 2021 в вчителі, викладачі, репетитори з польської мови, що працюють в Україні зможуть взяти участь в безкоштовному проєкті. Ініціативу створено Університетом імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро, Україна) та Університетом імені Адама
Міцкевича (м. Познань, Польща) за підтримки NAWA (Польща). Відібрані учасники візьмуть участь у дистанційному курсі, майстер-класах та семінарах  провідних фахівців відповідних закладів. 

Які умови участі: 

  • мати рівень польської мови В1 та вище
  • наявність стабільного Інтернет- підключення
  • вік учасників від 20 років 

Необхідно заповнити анкету за посиланням  до 15 листопада. Навчання розпочнеться в грудні. За повний курс буде завершено 166 академічних годин. Інноваційна програма курсу побудована на використанні новітніх методів та інструментів дистанційного навчання. Курс складається з 5 тематичних модулів з питань дидактики й методології, аспектів сучасної польської мови, майстерності викладання та планування лекцій, а також форм гейміфікації у процесі навчання польської мови та передбачає поглиблення знань щодо сучасної культури Польщі, традицій регіонів та історичних аспектів становлення держави.

Так же на KharkovInform: