Андріївські вечорниці у садибі Андрія Ковалівського біля Харкова


Дата публикации: 29 ноября 2016

10 грудня у Національному літературно-меморіальному музеї Григорія Сковороди відбудуться “Андріївські вечорниці у садибі Андрія Ковалівського”.

Будуть цього дня в музеї і кусання Калити від пана Калитинського, і стрибання на коцюбі для панів Коцюбинських, і майстер-клас із традиційних українських танців, українські пісні та страви, які нікого не залишать байдужими.

У Сковородинівці вже третій рік поспіль відзначають «Андріївські вечорниці у садибі Андрія Ковалівського», кожного разу додаючи у святкування нових акцентів. У цьому році «вечорниці» складатимуться з кількох етапів.
У ворожінні й замішуванні балабушок взяти участь зможуть тільки дівчата – як того й вимагала традиція. Натомість хлопці матимуть більше часу на козацькі розваги та забавки від гурту «Воріття» – одного з найцікавіших фольклорних гуртів Харківщини. Майстер-клас із давніх танців, етно-співи, максимальне наближення до автентики – ось такі акценти інтерактивної програми.
Кульмінацією «Андріївських вечорниць» стануть шоу-вечорниці від Харківського вищого коледжу мистецтв, які готують яскраву програму із піснями, запальними танцями гурту «Закаблуки» та традиційною забавкою – кусанням калити та витанцьовуванням коцюби.

Так же на KharkovInform: