18 січня у творчому просторі ЄрміловЦентр відбудеться відкриття виставки «Лесь Курбас у Харкові»


Дата публикации: 15 января 2018

На початку 20-х років театр «Березіль» наповнювався експериментами та змінами у мистецтві театру. Лесь Курбас зробив великий внесок у розвиток театральної діяльності, змінював рух, перетворював образи та працював над медіа. Актори театру намагаються зберегти дух та завзяття митця і до сьогодення.

Перш за все, на виставці можна буде побачити саме ті театральні модернізовані інновації, які окреслюють творчість Леся Курбаса та підносять його до рядів найвідоміших авангардистів першої половини ХХ століття.

На виставці можна буде почути як справді звучала вистава «Народний Малахій». Унікальний запис першої дії вистави у виконанні провідного актора театру Курбаса Йосипа Гірняка був здійснений у 60-ті роки у Нью-Йорку. Для виставки було записано пісню «Харків, Харків» з вистави «Алло на хвилі 477!» – джаз-гімн цього міста.

Спеціально для проекту відтворено сценографію вистави “Алло на хвилі 477!” – музичного ревю, яке уявляло нову українську популярну культуру як частину найновіших трендів Америки та Європи, а також космічну сценографію до «Мини Мазайла».

Відкриття грандіозного проекту вже за кілька днів!

Початок о 18:00!

Так же на KharkovInform: