100 фільмів за 100 хвилин 2016. Додаткові покази у Харкові


Дата публикации: 4 ноября 2016

По численним проханням 100 фільмів за 100 хвилин повертається в Харків з додатковими показами! На цей раз — кінотеатр Планета Кіночекає в гості на всіх, хто ще не встиг отримати свою порцію однохвилинного щастя 🙂

Якщо у тебе недостатньо часу для ста, десяти чи, навіть, одного фільму на тиждень, місяць або рік, якщо півторагодинна мелодрама на ультрам’яких кріслах розважальних кінотеатрів вже після ввідних титрів переводить тебе до царства Морфея — знай, ця подія для тебе!

З самого початку створення проекту — це експеримент, передусім експеримент над собою. Гарантувати, що після перегляду тебе можна буде назвати «нормальним», не може ніхто!

«100 фільмів за 100 хвилин» — це фестиваль кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи своїм прикладом вислів «Стислість – сестра таланту!» Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно з лише одним обмеженням — 100 секунд!

Шукайте з 10 листопада у Планета Кіно
Програма показів всі дні однакова.

Так же на KharkovInform: