10 фактів про тур Бумбокс «Люди»


Дата публикации: 4 июля 2016

Ти можеш не любити статистику, але ми зібрали для тебе такі захоплюючі факти про тур Бумбокса, що будь-який інший прес-реліз лопне від заздрощів! Вивчи їх напам’ять.

 

1.Бумбокс відіграли концерти в 11 містах. Групу бачили, чули, а іноді навіть торкалися в Києві, Дніпрі, Полтаві, Кривому Розі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Чернігові та Сєвєродонецьку. На концерти прийшло 25 106 людей.

 

2. В турі «Люди» було чотири  солдаути — повністю «розпроданих» зали. Відзначились  Дніпро, Полтава, Запоріжжя та Львів.

 

3. У Полтаві через згорілий звукорежисерський пульт відбувся найкоротший концерт Бумбокса — група була змушена покинути сцену так і не догравши пісню «Люди», першу пісню концерту. За  тиждень група повернулася в клуб «Villa Крокодила» і все пройшло відмінно. Після перенесення концерту здали квитки 340 людей, а викупили 120. У нас є імена і адреси всіх, хто вирішив не йти на найкраще шоу в світі — чекайте, ми прийдемо за вами.

 

4. Бумбокс зіграли пісню «Люди» 22 рази — вона відкривала і закривала концерти гурту. Трек-лист туру практично не змінювався — найбільшу кількість пісень Бумбокс зіграли на концерті в Києві.

 

5. Єдина в турі і найдовша в історії автограф-сесія Андрія Хливнюка відбулася в Дніпрі, в музичному магазині Jam, і за різними оцінками тривала близько трьох годин. За цей час Андрій встиг розписатися на гітарах, рюкзаках, телефонах, плакатах, листівках, паспортах і навіть на людях.

 

6. Перша тисяча примірників максі-синглу «Люди», випущена Мун Рекордс на CD, була розкуплена ще до надходження в офіційний продаж, прямо зі складу лейбла. Шість музикантів Бумбокса, які підписували кожен диск протягом шести годин, змушені були підписати і другу тисячу,  щоб не розчаровувати фанів.

 

7. В турі «Люди» було прийнято рішення намалювати величезний анімований бумбокс в якості задника сцени. У бумбокса, створеного Red Glass, «пульсують динаміки», касета крутиться до позначки «999», а замість шкали цифр на радіоприймачі позначені міста туру і дати проведення концертів.

 

8. У перерві між піснями на екрані показували еволюцію музичних пристроїв від патефона до цифрового плеєра. За зйомки і монтаж відповідали Moustache Cinema. Більшість експонатів було спеціально придбано для зйомок, бумбокси запозичені з колекції Олексія Согомонова.

 

9. Протягом усього туру Денис Дужник ака Діді зняв 900 Гб відео для кліпу «Рок-н-рол». Цього гурту здалося замало й 17 червня на Ленінській Кузні в Києві пройшли дозйомки.

 

10. Вперше за всю кар’єру Бумбокс випустили лінію офіційного мерчендайзингу гурту разом зі Susy Store, про популярність якої говорить поява бутлегів — особливою популярністю користуються футболки з цитатою з пісні «Люди».

Друга  частина туру Бумбокса «Люди» розпочнеться 16 вересня концертом в Дніпродзержинську.

Графік другої частини туру:


16 вересня – Дніпродзержинськ,  Палац  Культури “Хімік”

17 вересня — Кременчук,  Міський Палац Культури
24  вересня — Вінниця, ТРЦ “Мегамолл”
25 вересня — Житомир, театр ім. Івана Кочерги
1 жовтня —  Миколаїв, Обласний  Палац Культури
21 жовтня —  Херсон, ККЗ “Ювілейний”27 жовтня — Маріуполь, Палац Культури Металургів

28 жовтня — Запоріжжя,  Палац Культури “Дніпроспецсталь”

29 жовтня — Харків, ККЗ “Україна”

Так же на KharkovInform: