Віктор Бронюк — лідер гурту ТІК


Дата публикации: 2 сентября 2019

Ви вже приїжджали у «Пробку» торік. Хотілося б дізнатися, які враження залишилися від минулого виступу й чого очікуєте цього разу? Може, були якісь нюанси, які не сподобалися? Або навпаки, щось, що вразило до глибини душі?

Після минулорічного нашого виступу залишились найтепліші і найприємніші враження! Була прекрасна, дуже дружня й товариська атмосфера.

Особливість «Пробки» у тому, що заклад побудовано так, що всі дуже близько один до одного. А для клубних концертів це безумовний плюс. Тому що одразу виникає особлива енергетика і тісний контакт із глядачами. Це живе спілкування, емоція, драйв неповторні і незабутні! Тому ми з нетерпінням чекаємо всіх на нашій новій зустрічі у «Пробці», щоб знову разом відчути цю шалену енергетику.

Чого чекаєте від нинішнього виступу?

«Пробка» буде святкувати свої перші п’ять років. Збереться багато друзів закладу і в тому числі вже й наших друзів. Так що гарною компанією привітаємо улюблений клуб із Днем народження, потанцюємо і заспіваємо разом улюблених пісень!

Де ви черпаєте натхнення? Адже ваші пісні — це завжди неповторне звучання і позитивізм текстів. Важко грати у такому гумористичному руслі?

Ми любимо дарувати позитив, щоб він далі ширився світом. Це чудово — робити світ добрішим, наповнюючи його світлим посилом та теплими, живими емоціями.

Але все-таки ми граємо не тільки у гумористичному руслі. За настроєм і змістом пісні маємо дуже різні. Адже навіть найбільший оптиміст світу не може безперестанку посміхатися. Деколи хочеться чогось іронічного, деколи — закохатися і поринути у лірику, деколи — задуматися про сутність буття, а деколи — не стримуючи себе і не задумуючись про те, скільки тобі років, просто відриватися, стрибати і танцювати.

Головне у тому всьому — у будь-якому випадку бути органічним. Коли музика жива, справжня, вона викликає такі ж щирі й неповторні емоції.

Тому джерелом натхнення є весь світ, який нас оточує. І події, і люди, і природа, і, звісно, наші глядачі! Без них нікуди! За багато років гурту «ТІК» ми всі вже одна велика родина. З багатьма спілкуємося вже багато років, приїжджаючи з міста до міста. І саме ці зустрічі, це спілкування найбільше надихають на нові звершення, на створення нових проектів та пісень.

У наступному році вашому колективу виповнюється 15 років. З якими труднощами доводилося зустрічатися? Ви можете поділитися цікавими подіями на творчому шляху?

Чесно кажучи, про 15 років гурту починаєш задумуватися, коли на концерти приходять молоді люди і кажуть: «Ви знаєте, ми виросли на вашій музиці…» У такі моменти дійсно усвідомлюєш швидкоплинність часу і скільки всього відбулося з дня найпершого концерту «ТІК».

Та попри чималий вік гурту, у душі ми залишаємося такими ж наївними підлітками, які вірять у свою справу і роблять все від щирого серця і щирої душі. Це, власне, і є той секрет, який нам завжди допомагав долати будь-які труднощі на творчому шляху.

Коли я почав писати пісні, друзям в університеті не одразу зізнався, що композиції — мого авторства. Я всім розказував, що то пісні мого товариша з педучилища. І лише потім, коли вже всі почали розпитувати, як його звати, коли у нашому середовищі пісні стали настільки популярними, що без них не обходилося жодне студентське застілля, зізнався, що я і є автор. Всі схвально відреагували. Інша річ була, коли постало питання виводити свою творчість на загальний огляд і національний музичний ринок. Найперше, що ми зробили — записали демо-версію і поїхали у Київ показати її музичним продюсерам і людям, дотичним до шоу-бізнесу. І майже всі вони в один голос сказали: «По-перше, це не комерційно. По-друге, забудьте, що ви писали! Пишіть щось гламурне. Ну і третє — соліст взагалі не той. Треба, щоб був такий гарний «смазливый» хлопчик у гіпюровій маєчці, щоб губки отак гарно складав. А цей ваш — лисий, з баяном…»

Багатьох такий «прогноз» на старті зупинив би одразу, але у нас була величезна віра у те, що ми робимо. Всі перші перепони загартовували і давали такий заряд, що нас не зупиняли жодні «формати/неформати», які існують у радіо- і телепросторі і у які ми знову ж не вписувалися.

«ТІК» — чи не єдиний колектив, який у своєму розвитку пішов проти всіх законів шоу-бізнесу. Багато хто на початку нам казав, що все це на рік-два, але, бачте, вже майже 15 років позаду. І головне — попереду нові горизонти і бажання до них йти рішучими, впертими кроками.

Можете розказати нам про ваші подальші плани. Наприклад, коли плануєте порадувати слухачів новим альбом і яка буде його тематика, адже на тлі інших альбомів «Люби Ти Україну!» у 2015 році вийшов гостросоціальним і по-справжньому серйозним.

Зараз ми якраз входимо у новий творчо-гастрольний сезон, тож творчих планів та ідей маємо чимало. Презентувати нові пісні, знімати цікаві кліпи, тішити своїх глядачів на концертах — традиційно налаштовані на плідну роботу!

Обіцяємо: все свіженьке не ховати від вас, а одразу презентувати!

Якого принципу або девізу ви порадите дотримуватися юним колективам і виконавцям, щоб у них вийшло досягти реальних результатів?

Найперше потрібно чітко усвідомлювати, що результат приходить лише від наполегливої праці. Якщо чогось хочеш досягти, мусиш працювати. Коли ти готовий вкладати весь свій творчий потенціал та вільний час у свою мету, результат не забариться. Але дуже важливо не просто сидіти і чогось чекати, а діяти і весь час працювати, докладаючи максимуму зусиль для досягнення своєї мрії.

А ще – важливо вірити у свої сили і менше слухати всюдисущих критиків, які будь-кому і за будь-що знайдуть, чим дорікнути. Насправді ж наше суспільство складається: 10 % — ті, хто щось реально творить, і 90% — це поціновувачі і критики, які нічого в житті не досягли й не зробили, але що б ти не почав робити, вони тобі завжди можуть дати цінну пораду. І неважливо, чи ти торгуєш носками, чи поставив аптечний кіоск, чи хочеш будувати ракети. Вони на все можуть дати експертну оцінку!

От від таких молодим талантам варто триматись подалі і весь час пам’ятати, що у вас своя власна неповторна дорога.

І нарешті, що обов’язково потрібно брати із собою, коли йдеш на концерт «ТІК»?

Гарний настрій! Без нього ніяк!

Так же на KharkovInform: