Концерт «Французька весна у Харкові»


Дата публикации: 10 февраля 2020

м. Харків, Харківська Філармонія, Велика зала, 1 квітня, початок о 19:00

 1 квітня в рамках KharkivMusicfest-2020 на сцені Великої зали Харківської філармонії виступить всесвітньо відомий віолончеліст із Франції Едгар Моро, а також один з найуспішніших недержавних оркестрів України — New Era Orchestra.

New Era Orchestra — колектив, який доводить, що академічна музика може та має бути в тренді. Оркестр відомий своїми неординарними концертними програмами, а також яскравими міжнародними проєктами за участі світових зірок класичної музики першої величини. Після виступів у Києві з такими музикантами, як Джошуа Белл, Сара Чанг, Аві Авіталь та іншими, а також виступів на фестивалях у Швейцарії та Литві, оркестр вперше представить свою програму в Харкові в рамках KharkivMusicFest. Арт-директор, диригент та співзасновник оркестру — Тетяна Калініченко.

У концерті разом з New Era Orchestra виступить французький віолончеліст Едгар Моро. Незважаючи на досить молодий вік (музиканту всього 25 років), за плечима Едгара Моро вже багато музичних здобутків. В 11 років він вже виступав з оркестрами світового рівня. У віці 15 років отримав спеціальний приз на Міжнародному конкурсі віолончелістів імені М. Ростроповича «Найперспективнішому конкурсанту», а в 17 став володарем Срібної медалі на одному з найпрестижніших музичних конкурсів — Міжнародному конкурсі ім. П. Чайковського. Едгар Моро виступав на престижних музичних фестивалях в Японії, Швейцарії, Франції, Великобританії, а також на головних світових сценах, як-от: Carnegie Hall в Нью-Йорку, Wigmore Hall у Лондоні та Musikverein у Відні.

В програмі концерту Симфонія №7 Людвіга ван Бетховена, Рондо-каприччіозо для скрипки з оркестром Каміля Сен-Санса (соліст — Андрій Павлов). У другому відділенні концерту Едгар Моро разом з New Era Orchestra виконає Концерт для віолончелі з оркестром До мажор Йозефа Гайдна та Концерт для віолончелі з оркестром Ля мінор RV419 Антоніо Вівальді.

Придбати квитки — https://cutt.ly/2rPVTXp

Так же на KharkovInform: