З діда-прадіда. Проект «Династії»


Дата публикации: 5 Октябрь 2016
Турецкий

В рамках візуальної програми Культурного форуму « ПогранКульт: ГаліціяКульт» у Харкові відбудеться виставка мистецької династії Турецьких зі Львова в культурно-діловому центрі «Рубаненко і партнери». Чотири покоління художників, що належать до однієї родини: Василь, Іван, Лук’ян, Ольга, Марта Турецькі та Наталія Пухінда приймуть участь в проекті харківського клубу «Вітальня на Дворянській» — «Династії». Проект був підтриманий львівською галереєю «Зелена канапа», яка підготувала експозицію виставки.

 

Творчість династії різноманітна за жанрами та техніками візуального мистецтва. Засновником творчого напрямку діяльності родини був Василь Степанович Турецький – скульптор, живописець, графік, театральний художник. Його син Іван працює в галузі живопису, графіки та геральдики, а невістка Наталія – в галузі станкового і монументального живопису та графіки. Онук Лук’ян створив власну студію графічного дизайну та захоплюється фотомистецтвом. Онука Ольга займається художнім розписом та створює авторські роботи з художнього скла. Правнучка Марта – дочка Лук’яна — в її 10 років вже приймала участь в Львівському обласному пленері юних художників, захоплюється малюванням та комп’ютерною графікою. Тому можна стверджувати, що з діда -  прадіда існує мистецька династія Турецьких.

 

Участь львівської родини художників в проекті «Династії», який був започаткований у Харкові в 2006 році, а в 2016 році, в день Соборності України, отримав підтримку в Києві, свідчить про те, що творчі династії здатні об’єднувати Україну.

 

Запрошуємо відвідати виставку та отримати незабутні враження від творчих здобутків митців з заходу України.

Место проведения:

Гостиная на Дворянской

ул. Юлия Чигирина, 5 тел.: (057) 7140917

Даты проведения:

Так же на KharkovInform: