Відчуваю Словенію. Відчуваю 25


Дата публикации: 21 Сентябрь 2016
unnamed

Посольство Республіки Словенія в Україні та Консульство Республіки Словенія в Харкові представляють фотовиставку, присвячену 25–Ї річниці Незалежності Словенії.

 

Словенія є однією із наймолодших європейських держав. Самостійною та незалежною держава стала у 1991 році і цього року святкує 25 років з часу цієї визначної для словенської історії події.

 

Словенія розташована на перехресті Альп, Паннонської низовини та Адріатичного моря. Площа країни складає 20 256 км2 і тут проживає 2 мільйони населення.

 

Столицею є місто Любляна, яке у 2016 році визнане зеленою столицею Європи. Місто забезпечує комфортне проживання 280 000 своїх мешканців. Словенська природа та культура є прикладом збалансованого життя. Словенці отримують задоволення від різноманітних видів активного відпочинку, яким займаються поза межами домівки: від туризму та альпінізму до їзди на велосипеді.

 

Окрім активного способу життя, для словенців є дуже важливим сталий розвиток. План розвитку Словенії на наступні 25 років передусім пов’язаний із природою та переходом до зеленої економіки.

 

Место проведения:

ЕрмиловЦентр ЕрмиловЦентр

пл. Свободы, 4
Тел.: (057) 706-47-13

Даты проведения:

Так же на KharkovInform: