Р У Х. Олег Винник-Штеп


Дата публикации: 11 Март 2016
Untitled-222

Рух- це загальна назва для кількох проектів, що народжуються, розвиваються, рухаються в моєму особистому просторі. Вони перетікають, доповнюють один одне, тому іноді важко виокремити їх в щось одне. Їхні назви говорять самі за себе:

- ,,Рухи, що властиві моєму тілу»

- ,,Брама»

- ,,Арт-штепо-терапія»

- ,,Літери дерев»

- ,,Штепогліфи»

- ….

 

РУХ

I

поняття, яке у філософії означає: кожен перехід від можливості до дійсності (акту); всі зміни матеріальних об’єктів у часі та просторі, в тому числі суспільні зміни, а також зміни, які відбуваються в живих організмах; атрибут матерії та спосіб її існування.

II

одна з головних ознак живих організмів; зміна місцерозташування всього організму (локомотивний р.) або його частини (органа, клітин або субклітинних структур); у рослин пов’язаний головним чином із ростом і зміною напруження (тургору), у тварин є результатом змін у структурі спеціалізованих скорочувальних білків; розрізняють р. сланкий, війчастий, джгутиковий і м’язовий.

III

зміна положення матеріального тіла відносно певної системи відліку (напр., Землі, Сонця), а також поширення збурень, напр., електромагнітного поля у вигляді електромагнітної хвилі (як-от: світла); р. характеризують: швидкість, прискорення, імпульс, момент імпульсу; може бути прямо- або криволінійним, рівномірним або змінним, поступальним чи обертовим.

 

Рух, Шлях — поняття, яке використовується для позначення будь-яких змін, які відбуваються у Всесвіті. Також рух — це процес переміщення, зміна положення тіла відносно інших тіл у просторі.

В арабській і єврейській мовах, а також мовах, які зазнали впливу ісламу (наприклад перській, турецькій, казахській) слово рух перекладається як

дух або вітер. Таким чином Рух-наме — перекладається як Книга Духу,абсолют рух — абсолютний дух

Сучасне поняття про рух, як будь-які зміни у світі своїм формуванням багато в чому завдячує дуже давнім і недосить чітким понять про дух, духів, Дух Божий і т. д. — як причину і прояв конкретних змін у світі.

рух — 1) філос. Спосіб існування матерії, який полягає в безперервній зміні всього сущого і виявляється в безпосередній єдності перервності й неперервності простору і часу. 2) Процес розвитку, внаслідок якого відбувається зміна якості предмета, …

 

Рух- ( в ісламі) — дух, душа, що дає тілу життя. Синоніми: подих, вітер, птаха, я, особистість, людина.

 

Рух- ( у суфіїв) — першорозум, першотворіння;

 

Рух- ( на Полтавщині) — ловкий:-)»

 

Место проведения:

Муниципальная галерея

ул. Чернышевская, 15 тел.: (057) 706-16-20

Даты проведения:

Так же на KharkovInform: