Коло спілкування


Дата публикации: 30 Август 2016
ЕЦ

АРТ-резиденція «Коло спілкування» — це інтеграція галицьких художників у харківське мистецьке середовище для створення спільного кола знайомства, налагодження контактів, проведення досліджень та роботи над спільними проектами.

 

Сьогодні все частіше виникають питання, що відбувається з ідентичністю особистості в сучасному інформаційному світі, і потрібно зрозуміти яким чином світ, наше оточення, соціальне, культурне середовище впливає на нас, добудовує та розширює простір нашого Я. Маємо сьогодні не лише епоху глобалізації, а й епоху транстемпоральності. Наша самоідентифікація/ідентичність – ефект транстемпоральності: особистість/людина певним чином впливає на майбутнє своєю присутністю в теперішньому. Відбувається деяка симфонізація часів, синхронізація просторів існування, де і реалізуються процеси саморозвитку.

 

Саме спілкування, пошук перетинань, точок дотику та спільних/різних поглядів, тривале обговорення основної ідеї проекту та його структурної реалізації дозволили митцям створити цікавий виставковий проект.

Место проведения:

ЕрмиловЦентр ЕрмиловЦентр

пл. Свободы, 4
Тел.: (057) 706-47-13

Даты проведения:

Так же на KharkovInform: