Сучасна медицина у Харкові — Чекап (Check Up) європейського рівня


Дата публикации: 6 августа 2020

 

 

Останнім часом все частіше доводиться чути таке словосполучен ня, як медичний чекап. Що це таке та навіщо він потрібний, ро повість медичний директор центру ТОВ «КЛІНІКА РІШОН» (RISHON), кандидат медичних наук, магістр МВА — Мішеніна Катерина Володимирівна

 

Сучасний  лікувально-діагностичний центр «RISHON» відкрито у Харкові восени. Центр, який створено за міжнародними стандартами, включає повний комплексний цикл медичної профілактики та допомоги: консультації високопрофесійних фахівців з понад 20 напрямків; діагностику світового рівня; єдиний у місті комп’ютерний томограф з потужністю 256 зрізів; надсучасну ультразвукову діагностику; цифровий рентген; відеоендоскопічні дослідження; новітній хірургічний блок, обладнаний за європейськими стандартами з комфортними палатами.

Фахівці Центру вважають своєю головною місією впровадження в українську медичну практику кращих міжнародних сертифікованих методів лікування та діагностики для подовження та поліпшення якості життя пацієнтів.

 

Що означає таке незвичайне слово «ЧЕКАП»?

Чекап — це комплексне медичне обстеження або перевірка, яку людина проходить виключно за своїм бажанням, щоб дізнатися більше про своє здоров’я і своєчасно зреагувати у випадку, якщо починається якесь небезпечне захворювання.

Для багатьох людей, не пов’язаних з медициною, важко зрозуміти коли ж треба проходити чекап. Що можете порадити?

Для кращого розуміння пропоную порівняти чекап  з автомобільним техоглядом. Залежно від віку та інших характеристик автівки, ї ї потрібно перевіряти з певною регулярністю, щоб знизити ризик поломки. Важливість таких оглядів розуміє кожен автомобіліст. Теж саме з людиною. Але, на жаль, на відміну від техогляду автомобілів, більшість людей не розуміють важливості проведення медичних чекапів, постійно знаходячи різні відмовки, як-от відсутність часу, грошей і т. д. Я вірю, що рано чи пізно люди будуть приділяти собі набагато більше часу та зрозуміють, що медичний чекап всього організму набагато важливіший, ніж техогляд автівки.

А які бувають чекапи?

Існує декілька різновидів чекапів: загальні (спрямовані на виявлення змін у стані здоров’я на ранніх етапах в цілому, без прив’язки до певних скарг, спадковості, органу або системи) та спеціалізовані (більш поглиблені та спрямовані на виявлення змін в певному органі, системі організму, або якщо у Вас є певні ризики; наприклад, якщо у Ваших родичів були випадки раку, діабету, захворювань серця, шлунково-кишкового тракту тощо).

У медичному центрі ТОВ «КЛІНІКА РІШОН» (RISHON) представлено обидва види: загальні (чоловічі, жіночі та дитячі) та спеціалізовані (кардіологічний, гастроентерологічний, гінекологічний, а також для жінок, які планують вагітність).

Чекапи є частиною світової практики та медицини «трьох П»: персоніфікованої, профілактичної та предиктивної (від англійського predict — пророкувати, прогнозувати). Це основа превентивної медицини, мета якої — попередити захворювання і зберегти здоров’я. При формуванні програми обстеження ми дотримувались рекомендацій Всесвітньої організації здоров’я, найкращих світових практик. Наші чекапи розроблено професіоналами високого рівня, ґрунтуються на новітніх протоколах, проходять в умовах максимального комфорту, в зручний для Вас день і час.

Під час проходження чекапу, фахівці медичного центру з’ясують усі деталі Вашого здоров’я, починаючи з самого народження, звернуть увагу на хронічні захворювання, операції, травми, алергічні реакції на їжу та медикаменти, особливості роботи, ким та де Ви працюєте, що їсте, як спите, які препарати приймаєте. Спеціалісти ретельно зберуть сімейний анамнез, з акцентом на захворювання найближчих родичів, та з’ясують, чи не могли Ви підхопити якусь недугу, перебуваючи за кордоном.

Наші чекапи не переповнені додатковими обстеженнями та не містять непотрібних маркерів. Вся діагностика в медичному центрі ТОВ «КЛІНІКА РІШОН» (RISHON) відбувається на найсучаснішому обладнан- ні, професіоналами найвищого рівня.

Територією нашого центру Вас супроводжуватиме індивідуальний помічник-координатор, який стежить, щоб усе було зроблено вчасно і в повному обсязі. Приблизно через тиждень після відвідин клініки Ви отримуєте комплексний висновок про стан свого здоров’я, результати обстежень, рекомендації щодо харчування, фізичної активності, план вакцинації, рекомендації щодо підтримки свого організму в здоровому стані, виявлені можливі зміни та принципи боротьби з ними, а також, при необхідності, лікування виявлених патологічних відхилень і захворювань.

Загалом чекап в нашому центрі займає близько 3-4 годин (в залежності від обраного виду чекапу) і містить у собі обов’язковий смачний і корисний сніданок на Ваш вибір. Чекап можна проходити в будь-який час року, поза загостренням хронічних захворювань. Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує проходити чекап щороку.

Чекап в RISHON — це професійно, комфортно, якісно, ефективно, швидко і смачно.

Отож, якщо Ви дбаєте про себе, своє здоров’я та здоров’я Ваших близьких — Вам точно до нас.

RISHON — рішення бути здоровим

 

Наказ МОЗ України від 21 жовтня 2019 року №2119 «Про ліцензування медичної практики» (у редакції наказу МОЗ України від 29.11.2019 №2362)

 

ТОВ «КЛІНІКА РІШОН»

м. Харків, вул. Піщана, 11 (вул. Клочківська, 93) https://rishon.com.ua/ru/ info@rishon.com.ua (0800) 33-00-10

(066) 33-57-502

Так же на KharkovInform: