Volvo Kharkiv Tennis Cup 2019


Дата публикации: 3 октября 2019

Офіційний дилерський центр «Volvo Car – Харків» започаткував традицію щорічно проводити змагання з великого тенісу. Цього року вдруге проведено турнір серед аматорів.

Участь у змаганнях приймали 64 тенісисти з Харківської та Сумської областей. Одночасно проводили парний чоловічий турнір та парний змішаний (мікст) турнір на базі тенісного клубу «Central Park». Саме тому змагання проводились у два дні вікенду: 14 та 15 вересня. У неділю до «дорослих» тенісистів приєдналися юні гравці, що змагались у дитячому турнірі.

Захід був цікавим не тільки для гравців, а й для вболівальників та гостей парку. Пригощала відвідувачів мережа ресторанів «Farsch». Усі бажаючі мали можливість пройти тест-драйв автомобілів Volvo та відпочити у лаунж-зоні на м’яких пуфах за переглядом тенісних матчів.

Протягом змагань трималась напруга, вболівальники активно спостерігали за грою. У всіх була можливість слідкувати за результатами усіх матчів одночасно на великому екрані.

За результатами змагань у чоловічому парному турнірі перемогу отримали Ігор Рожков і Іван Смірнов, II та ІІІ місце посіли Руслан Ковачев у парі з Віталієм Мірченком та Дмитро Катаржнов з Тимуром Ткалічем відповідно.

У парному мікст-турнірі перемогу здобула пара Людмила Манжос і Дмитро Раченко. ІІ місце виборола пара Яни Зозулі та Дмитра Некрасова, а почесне ІІІ місце посіли Анна Ходюк та Ібрагім Карімов.

У дитячому турнірі місця розподілись наступним чином: І місце — Чуканов Тимур, ІІ місце — Мартін Хаммонд та ІІІ місце — Олександр Негрій.

Усі переможці отримали кубки, фірмові подарунки від «Volvo Car – Харків» та цінні сертифікати від Babolat.

Серед фіналістів парних турнірів було розіграно два квитки бізнес-класу з відкритою датою від партнера змагань — міжнародної авіакомпанії «Turkish Airlines».

За допомогою лотереї було визначено, що квитки дістануться Людмилі Манжос та Ігорю Рожкову.

«Volvo Car – Харків» вітає усіх переможців та бажає завжди прагнути тільки до кращого, впевнено рухатися до поставленої мети та ніколи не сумніватись у своєму успіху.

Volvo Car – Харків

вул. Сидора Ковпака, 22

тел. 725 11 11

volvocarkharkiv.com

Так же на KharkovInform: