Volvo Car Corporation раз підтверджує своє лідерство в галузі безпеки


Дата публикации: 6 февраля 2012

Volvo Car Corporation ще раз підтверджує своє лідерство в галузі безпеки: автомобілі Volvo отримали найвищі рейтинги за безпеку по обидві боки Атлантики. За результатами випробувань Euro-NCAP у 2011 році Volvo V60 отримав п’ять зірок та був визнаний найкращим автомобілем в категорії «Великі сімейні автомобілі».

В США Volvo S60 був відзначений рейтингом у п’ять зірок після успішного проходження краш-тестів за програмою Національного управління з безпеки руху автотранспорту США (NHTSA).

"Це добрі новини: ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам найбезпечніші автомобілі, і це підтверджують результати досліджень незалежних організацій. Тим не менш, такі дослідження лише частково відображають реальні ризики, з якими мож на стикнутися в ситуаціях на дорозі», — відмітив Томас Броберг (Thomas Broberg), старший експерт з систем безпеки Volvo Car Corporation.

Окрім перемоги в категорії «Великі сімейні автомобілі» Euro-NCAP модель Volvo V60 також отримала нагороду за систему City Safety, що дозволяє уникнути зіткнень на малій швидкості.

Так же на KharkovInform: