SUZUKI «ТЕХНІК-ЦЕНТР»


Дата публикации: 2 января 2021

 

Колись все починалося з мрії. Мрії допомагати людям сісти за кермо надійного, сучасного, красивого автомобіля… Так у 2002 році була заснована компанія «ТЕХНІК-ЦЕНТР».

У жовтні 2009 р. компанія «ТЕХ НІК-ЦЕНТР» стала офіційним дилером SUZUKI в Харківському регіоні.

Сьогодні «ТЕХНІК-ЦЕНТР» — один з найбільших офіційних дилерських центрів SUZUKI в Європі, що знаходиться у найбільшому в Україні Салтівському жилмасиві. Тут прихильники бренду отримують повний спектр послуг, починаючи з консультації висококваліфікованого фахівця, покупки автомобіля, подальшого його обслуговування з використанням новітнього обладнання, оригінальних запчастин і витратних матеріалів.

В офіційному дилерському центрі компанії «ТЕХНІК-ЦЕНТР» кожен клієнт може підібрати собі автомобіль на свій смак та гаманець. У просторому і світлому шоу-румі розміщені основні представники модельного ряду — кросовери Vitara, SX4, Jimny та унікальний ультракомпактний гібридний кросовер Ignis.

Авторизований сервісний центр компанії «ТЕХНІК-ЦЕНТР» може запропонувати своїм клієнтам повний спектр послуг з гарантійного, післяпродажного ремонту та технічного обслуговування автомобілів SUZUKI. Всі співробітники автосервісу є сертифікованими фахівцями, що пройшли курси спеціальної підготовки в навчальних центрах бренду в Києві та досконало володіють сучасним високо- технологічним  обладнанням, яким оснащена станція технічного обслуговування.

Компанія «ТЕХНІК-ЦЕНТР» як соціально відповідальна компанія не могла залишитися осторонь ініціативи «Чистої України». 19 вересня відбулися «ЧИСТІ ІГРИ 2020», присвячені World Cleanup Day 2020 — Глобальній програмі соціальних дій, яка спрямована на боротьбу з глобальною проблемою утилізації твердих відходів. За ініціативою Компанії, разом з усіма небайдужими до природи, було зібрано 4,5 тонни сміття.

А на передодні свята Святого Миколая Компанія SUZUKI «ТЕХНІК-ЦЕНТР» оголосила конкурс дитячого малюнка на тему «Святий Миколай їде з подарунками!», щоб порадувати усіх маленьких художників приємними заохочувальними сюрпризами, а переможців нагородити цікавими та смачними призами.

За свою історію «ТЕХНІК-ЦЕНТР» тричі виборював почесне звання «Дилер року» (2010, 2014 та 2016 рр.). За результатами продажів автокредитів у 2017 році автоцентр був визнаний «Партнером року» Банку «Кредит Агріколь». Ще одним великим досягненням автодилера стало ІІ місце в рамках Всеукраїнського конкурсу «Майстерності SUZUKI» серед команд офіційних СТО Бренду.

 

«Шановні друзі та партнери!

Рік, що минає, був не тільки складним. Для нас цей рік був щасливим: наша Компанія переїхала на нову локацію та відсвяткувала новосілля! Почався відлік нового етапу нашої Історії: віднині «ТЕХНІК-ЦЕНТР» став одним з найбільших офіційних дилерських центрів SUZUKI в Європі, що знаходиться у найбільшому в Україні Салтівському жилмасиві м. Харкова. Ми не стоїмо на місці, ми постійно вдосконалюємося для того, щоб прихильники та шанувальники всесвітньо відомого японського бренду отримували послуги тільки найкращої якості. Ми не просто продаємо авто, ми даруємо Вам частинку Японії! Приїжджайте до нас у гості та переконайтеся самі! Ласкаво просимо!

Євгеній Гладун,

директор офіційного дилерського центру «ТЕХНІК-ЦЕНТР»

@Suzuki.Kharkov.GeroevTruda

suzuki_kharkov_geroev_truda

Телефони:

(057) 763-30-30, (050) 763-30-30

(067) 763-30-30, (093) 763-30-30

Так же на KharkovInform: