R-Line Days та Oktoberfest 2019


Дата публикации: 4 октября 2019

28 вересня Автодом Харків зібрав своїх друзів, щоб весело, цікаво та по-сімейному провести традиційне осіннє свято «Oktoberfest 2019»! Основним акцентом в програмі сонячного осіннього дня став «R-Line Day».

«R-Line Day» — це 7 автомобілів в максимальних комплектаціях з вишуканими пакетами стилізації та спортивності, що представлено у салоні Автодом Харків. Були доступні тест-драйви на спеціально привезених автомобілях з R-Line пакетами, такими як:

  • Touareg R-Line з пакетом Black Style і бензиновим двигуном 3,0 V6 TFSI (340 к.с.) та повним приводом 4MOTION
  • Arteon R-Line з бензиновим двигуном 2,0 TSI (280 к.с.) і повним приводом 4MOTION
  • Tiguan Limited Edition з бензиновим двигуном 2,0 TSI (220 к.с.) і повним приводом 4MOTION

Polo, Golf, Passat та Passat Variant з пакетами R-Line було представлено у салоні Автодом Харків для ознайомлення з елементами дизайну екстер’єру та інтер’єру. А також була можливість протестувати автомобілі з тестового парку салону: Touareg, Passat, Tiguan і, головне, Новий T-Roc — кросовер, на який всі так чекали!

Гостей чекав фуршет в оригінальному баварському стилі, пісні у виконанні кавергрупи, фотозони для любителів селфі, шоу «Мильний портал», «Майстер-клас з виготовлення морозива», дитячі розваги, майстер-класи та багато приємних сюрпризів!

Автодом Харків — гарантія позитивних емоцій!

Так же на KharkovInform: