MAZDA3


Дата публикации: 29 июня 2019

Вперше презентована у 2003 році, абсолютно нова MAZDA3 є першим автомобілем нового покоління MAZDA.

Як одна з ключових моделей лінійки, Mazda3 завжди втілювала останні досягнення в галузі інженерії та автомобілебудування і забезпечувала завантаження виробничих ліній. Понад шість мільйонів автомобілів Mazda3 були продані по всьому світу з моменту світової прем’єри, та понад мільйон автомобілів — на європейському ринку.

Mazda прагне встановити міцний контакт з власниками автомобілів бренду, що базується на глибокому емоційному зв’язку. Автомобіль не тільки повинен бути засобом пересування з пункту А в пункт Б. Він повинен створити відчуття єднання з водієм, що робить кожну взаємодію природною та інтуїтивною. Цей людино-орієнтовний підхід знайшов своє повне вираження у новій Mazda3.

Нова Mazda3 майстерно спроектована так, щоб викликати у водія відчуття задоволення, незважаючи на будь-які обставини. Нове втілення дизайну KODO для нової Mazda3 позбавлене зайвих елементів та висловлює суть японської естетики. Відчуття спокою, комфорту та розкоші охоплює як інтер’єр автомобіля, так і зовнішній дизайн.

Нова Mazda3 також є першою серійною моделлю, що отримала нові технології, які реалізуватимуть довгострокове бачення Mazda «Sustainable ZoomZoom 2030». Метод підраховування кількості викидів вуглецю від моменту видобутку пального до його споживання автомобілем забезпечує справжній захист навколишнього середовища та при цьому забезпечує виняткову ефективність використання пального. Поява революційного бензинового двигуна Mazda Skyactiv-X є важливим кроком у цьому напрямку. Нова Mazda3 — це перший автомобіль, на якому буде серійно встановлюватись цей двигун.

Автомобілі Mazda наступного покоління, що сконструйовані на новій платформі Skyactiv-Vehicle Architecture, моделюються на основі безлічі досліджень, щоб зробити процес керування ще більш природним та менш напруженим. Керування автомобілем вимагає постійного прийняття рішень та вживання заходів на обставини, що трапляються на дорозі. Нова Mazda3 пропонує водієві та всім пасажирам новітні технології безпеки, ергономічний дизайн та новий рівень комфорту для всіх.

АККО МОТОРС

Харків, вул.. Гольдбергівська, 44

Тел. (057) 756-44-00

mazda-ua.com.ua

Так же на KharkovInform: