ІДЕАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ШЛЯХІВ


Дата публикации: 1 июля 2020

 

У часи постійних викликів, вам потрібен автомобіль, який долає ці виклики разом з вами. Автомобіль, що гармонійно поєднує спортивні лінії купе та сміливу міць кросовера. Компактні розміри кузова, що дозволяють з легкістю мчати містом, і в той же час просторий салон, щоб втекти від метушні та подорожувати насолоджуючись комфортом і затишком.

Новий компактний кросовер має нову платформу Skyactiv-Vehicle Architecture, яка у поєднанні з інтелектуальними технологіями, такими як покращена система повного приводу i-Activ AWD, що працює спільно з Системою контролю руху автомобіля G-Vectoring Control Plus (GVC Plus) та розширений пакет активної безпеки i-Activsense – все це сприяє ще яскравішим враженням від керування автомобілем в дусі філософії Jinba Ittai.

Mazda CX-30 – ідеальне доповнення вашого образу життя, що робить кожну подорож незабутньою!

 

КРАСА ВІЛЬНОГО ПРОСТОРУ

Концепція Yohaku – краса вільного простору, стала основою створення ретельно продуманого інтер’єру преміальної якості, що поєднує комфортний та цілковито зосереджений навколо водія простір з приємною та легкою атмосферою в салоні для всіх пасажирів.

 

НОВА MAZDA CX-30 СВОБОДА ПОДОРОЖУВАТИ БУДЬ-ДЕ

Нова Mazda CX-30 поєднує в собі найкраще з двох світів – витонченість ліній купе та можливості позашляховиків. Обираючи Mazda CX-30, ви отримуєте високі динамічні показники, задоволення від керування та найвищий рівень комфорту та безпеки.

 

НОВИЙ ДВИГУН SKYACTIV-G 2.0 З СИСТЕМОЮ MAZDA M HYBRID

Новий бензиновий двигун SKYACTIV-G 2.0, потужністю 150 к.с. використовує інтелектуальну Mazda M Hybrid. Зберігаючи та повторно використовуючи енергію, яка зазвичай втрачається під час гальмування, електричний двигун працює в парі з бензиновим двигуном, додаючи потужності на старті, а також збільшуючи економію палива та знижуючи викиди CO2.

 

ВИТОНЧЕНИЙ KODO ДИЗАЙН

Новий Mazda CX-30 демонструє еволюцію дизайну КODO, яка зберігає його енергію, але тепер орієнтується на більшу зрілість стилю за допомогою елегантності та простоти мінімалістичної естетики, натхненної традиціями японського мистецтва.

 

ЧИСТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ

Передові технології в поєднанні з дизайном, орієнтованим на людину, забезпечують більший контроль та безпеку на дорозі.

 

AKKO MOTOPC

вул. Гольдбергівська, 44-А

т.: 756-44-00*

*Дзвінки згідно тарифів ваших операторів.

mazda-ua.com.ua

Так же на KharkovInform: